Sandalye Yıkama

VSA Koltuk Temizleme

Sandalye Yıkama

VSA Koltuk Yıkama olarak sandalye yıkama hizmeti yerinde temizlik hizmetlerimizden biridir. Sandalye yıkama işlemi, diğer yıkama işlemlerine oranla daha az zahmetlidir. Neredeyse hemen her gün kullanılan sandalyelerin temizliği çok önemlidir. Evler de, kahveler de, kafeteryalar da ve tabi ki halka açık toplu yaşam alanlarında çok fazla kullanımı tercih edilen sandalyeler bakteri ve mikrop yuvasıdır. Kısa aralıklarla yıkanması gereken sandalyelerin dezenfekte edilmesi mikroplardan arındırılması gerekmektedir.

VSA Koltuk Yıkama olarak temizlik işlemleri sırasında; yıkama, durulama, vakumlama gibi aşamalar gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamalarda kullanılan malzemelerin sağlık açısından zararlı olmayan malzemeler olması çok önemlidir. İnsan sağlığına zarar vermeyecek deterjanlar ve çözeltiler ile birlikte son teknoloji güçlü makinaların da tercih edilmesi konusunda çok hassas davranmaktayız. Sandalye yıkama insanların en çok temas halinde olduğu oturma araçlarının başında geldiği için temizliği de son derece önem arz etmektedir.

Sandalye Yıkama Özellikleri

Sandalye yıkama özellikleri arasında yer alan bazı püf noktaları vardır. Eğer yıkama yapacağınız sandalyenin dış yüzeyini iyi analiz etmezseniz kullanacağınız temizlik malzemelerinin sandalyeye zarar verme ihtimali çok yüksektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için bu konuda çok dikkatli olmak gerekir.

Sandalyelerin özellikle parlak yüzeyli olanlarının deforme olma ihtimali daha yüksek olduğu için yıkama işleminde kullanılacak malzemelerin seçimi de itinalı olarak, yapılmalıdır. Ayrıca oturma bölgesinin düzgün vakumlanması kurtulması da özellikle dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir. Son olarak yıkama işlemi yaptıracağınız firmanın bu konuda yeterli tecrübeye sahip olması gerekir aksi taktirde hayal kırıklığı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

Sandalye Yıkama Fiyatları

VSA Koltuk Yıkama olarak sandalye yıkama fiyatlarımız sandalyenin durumu her ne koşulda olursa olsun standart yıkama fiyatımıza tabidir. Yalnızca yıkama yapılacak sandalyenin sayısı bizler için önemlidir. Koltuk yıkama fiyatlarına oranla daha uygun olan sandalye yıkama fiyatı az sayıda yıkama yapılacaksa ekstra ulaşım bedeli sizden tahsil edilebilir. Sandalye yıkama fiyatlarımıza ulaşmak için “Fiyatlarımız” başlığını ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verirken fiyatlarımızı uygun şekilde tutmaya özen gösteriyoruz. VSA Koltuk Yıkama ile çalışmak ve temizlik hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp Mesaj
Hoşgeldiniz!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?