Petek Temizleme

VSA Koltuk Temizleme

Petek Temizleme

VSA Koltuk Yıkama olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer alanlardan biri de petek temizleme hizmetidir. Yıllar boyunca kullanılan ve belirli aralıklarla kullanıma açılan petekler zamanla daha az ısınmanıza ve yakıt maliyetlerinin artmasına neden olmaktadır. VSA olarak evinizde tek bir noktadan yapılan temizlik işleminde evin içerisindeki tüm tesisatın (her türlü kireç, kurum birikintisi) pisliğini alarak ilk günkü temizliğine kavuşturuyoruz. Temizlik sonrası ısınmayan petekleriniz daha verimli bir ısınma sağlayarak sizlerin fatura ve yakıt maliyetlerinizi minimum seviyeye indirecektir.

 

Yerinde yapılan çekyat yıkama işlemi en çok aranan hizmetlerden biridir. Neredeyse her evde bulunan çekyatlar zaman içinde kirlenir ve temizlenmesi gerekir. Çay kahve gibi içeceklerinde döküldüğü sıklıkla görülen çekyatların temizlenmesi için profesyonel yıkama yapan firmalardan destek almak gerekir. Ev ortamında kendinizin yapacağı ya da işinde uzman olmayan kişilerin yapacağı temizlikler çekyat yüzeyinde geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilir. Bilinçsiz olarak kullanılan temizlik ürünleri çekyatlarınızı daha kötü bir görünüme sokacaktır.

Evlerimizin demirbaşlarından olan çekyatların temizliği önemlidir. Yatak olarak ta kullanılan çekyatların düzgün bir şekilde temizlenmesi son derece önem arz etmektedir. Kullanılan temizlik malzemeleri ve ekipmanları kaliteli ve hijyenik temizlik için olmazsa olmazların başında gelmektedir.

Uzun yıllardır VSA Koltuk Yıkama olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde yerinde temizlik gerektiren çekyat temizliğini işinde uzman ekip arkadaşlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Petek Temizleme İşlemi

Petek temizleme işlemi, kötü sonuçlar doğurmaması için profesyonel bir ekip anlayışı ile yapılmalıdır. Yıllardır temizlik sektöründe hizmet veren VSA Koltuk Temizleme ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Son teknoloji cihazlar ile evinizde petek temizliği yaptırarak daha verimli ısınma sağlayabilirsiniz. Petek temizleme işleminde sırasıyla; peteklerdeki pis suyun akıtılması, peteklere ilaçlı su basılarak pisliklerden arındırılma ve son olarak peteklerin durulanarak kontrollerinin sağlaması ile işlemler sonlandırılır.

Petek Temizleme Fiyatları

VSA Koltuk Yıkama olarak petek temizleme fiyatlarımız sabittir. VSA Koltuk Yıkamadan aldığınız hizmetlerde karşınıza sürpriz rakamlar, ek maliyetler çıkmaz. Petek Temizleme fiyatlarımıza ulaşmak için “Fiyatlarımız” başlığını ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verirken fiyatlarımızı uygun şekilde tutmaya özen gösteriyoruz. VSA Koltuk Yıkama ile çalışmak ve temizlik hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp Mesaj
Hoşgeldiniz!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?