Dezenfeksiyon Hizmeti

VSA Koltuk Temizleme

Dezenfeksiyon nedir?
Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de hızla yayılan corona virüsü (Covid-19) ve diğer insan sağlığını olumsuz etkileyen virüslerin minimum seviyeye indirilmesi işlemine dezenfeksiyon denilmektedir. Uygulamış olduğumuz dezenfeksiyon işlemi sağlık bakanlığından onaylı dezenfektan kimyasal ve ULV spreyleme yöntemidir. Bulunduğunuz ortamdaki virüs ve mikropların sayısını en aza indirmek ya da tamamının yok edilmesini sağlamak amacıyla hizmet veren firmamız sizlerin ve ülkemizde bulunan salgın hastalıkların önlenmesi konusunda ciddi bir gayret içerisindedir. Yaşadığınız ortamın hijyenik ve temiz olması salgın hastalıkların önlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Dezenfeksiyon Uygulama
Dezenfekte işleminde kullanılan kimyasallar renksiz, kokusuz, suda çözülebilen ve insan sağlığını tehdit etmeyen ürünlerdir.

VSA Temizlik Hizmetleri olarak tüm kurum ve kuruluşlara; bina, otel, restoran, otopark, ev, ofis, araç ve aklınıza gelebilecek her türlü ortam için dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Kullandığımız ürünlerin ve işlemleri yapan personellerimizin sağlık bakanlığı ruhsatları mevcuttur. Talep edilmesi halinde tarafınıza gösterilmektedir.

VSA Temizlik Hizmetleri sizlerin daha sağlıklı bir ortamda yaşam koşullarınızın en temiz ve hijyenik kalması için hizmet vermektedir. Dezenfeksiyon hizmetimizden yararlanmak ve fiyat bilgisine ulaşabilmek için bizlere 7/24 telefon “0534 225 77 19” numaramız ile ulaşabilir, uygun fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp Mesaj
Hoşgeldiniz!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?