Puf Temizleme

VSA Koltuk Temizleme

Puf / Minder Yıkama

VSA Koltuk Yıkama olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer alanlardan biri de puf temizleme hizmetidir. Yerinde yapılan puf temizliği ile puf ve minderlerinizi ilk günkü görünüme kavuşturuyoruz. Günlük kullanımda puf ve minderler zamanla kirlenir ve orijinal renklerini kaybetmeye başlar. Üzerine dökülen çay, kahve, sigara külü vb. gıdalarla zamanla puflarınız kullanılamaz hale gelmektedir. VSA Koltuk Temizleme olarak profesyonel puf ve minder temizliği yaparak sizleri memnun etmenin yanı sıra eşyalarınıza da önem veriyoruz.

Profesyonel yıkama yapan firmalardan alınan hizmetlerde geri dönüşü olmayan durumlar ile karşılaşma olasılığınız bulunmuyor. VSA Koltuk Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler sunuyoruz.

Uzun yıllardır VSA Koltuk Yıkama olarak hizmet verdiğimiz bu sektörde yerinde temizlik gerektiren puf ve minderlerinizi işinde uzman ekip arkadaşlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Puf Yıkama Özellikleri

Puf yıkama özellikleri denildiğinde bir dizi işlemin sırası ile ve profesyonelce yapılması anlamına gelir. Her kumaşın kendine has özellikleri olabileceği gibi çoğu kumaş türü de aynıdır. Ama hangi kumaşa hangi temizlik malzemelerini kullanmak gerektiğini iyi bilmek gerekir. Puf / minder temizliği yaparken kullanılan temizlik ürünlerinin sağlık açısından zararsız olmasına dikkat edilmelidir. Yıkama, durulama ve kurutma işlemleri sırası ile yapılmalı ve en iyi sonuç için çalışılmalıdır. Nemli ya da sabunlu bırakılan puf ve minderlerde bir süre sonra koku yapacak ve çürümelere yol açacaktır. Profesyonel yıkama hizmeti alarak bu hoş olmayan durumlardan kurtulabilirsiniz.

Puf / Minder Yıkama Fiyatları

VSA Koltuk Yıkama olarak puf / minder yıkama fiyatlarımız puf ve minderlerinizin durumu her ne koşulda olursa olsun standart yıkama fiyatımıza tabidir. VSA Koltuk Yıkamadan aldığınız hizmetlerde karşınıza sürpriz rakamlar, ek maliyetler çıkmaz. Puf / Minder yıkama fiyatlarımıza ulaşmak için “Fiyatlarımız” başlığını ziyaret edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verirken fiyatlarımızı uygun şekilde tutmaya özen gösteriyoruz. VSA Koltuk Yıkama ile çalışmak ve temizlik hizmetimizden yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara
WhatsApp Destek
WhatsApp Mesaj
Hoşgeldiniz!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?